Fotbal.zvoleje.cz

novinky
27.11.
Ronaldo dal v roce 2014 už 50 gólů
Hvězdný útočník Cristiano Ronaldo dal v Basileji už svoji 50. branku za Real Madrid v roce 2014. Hned 33 branek nastřílel v La Lize, 12 v Lize mistrů, 3 v Copa del Rey a 2 přidal v Evropském superpoháru. Další trefy si také připsal za reprezentaci Portugalska.
24.11.
Illarra je zpět
Záložník Realu Madrid Asier Illarramendi, který kvůli zranění nebyl v nominaci na zápas v Eibaru, se již připojil k týmu. Bílý balet se tak i se španělským záložníkem připravuje na zápas Ligy mistrů na půdě Basileje.
19.11.
Ancelotti odtrénuje 50. zápas v La Lize
Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti se dočká v sobotním zápase na půdě Eibaru malého jubilea. Duel proti nováčkovi bude pro něj v roli trenéra Bílého baletu 50. odkoučované utkání v La Lize. Italský stratég se může zatím pochlubit bilancí 36 výher, 6 remíz a 7 proher. Madridistas doufají, že po víkendu přibude jedno vítězství.
09.11.
Cenná remíza Castilly
Rezerva Realu Madrid uhrála remízu 2:2 na půdě Las Palmas B. Castilla byla v roli menšího outsidera a po 45 minutách prohrávala 2:0. Ve druhém poločase ale vyrovnali Raúl de Tomás a Benavente. Rezervní tým Realu je po 12. kolech na 12. mistě Segunda División B skupina 2.
09.11.
Ramos králem obrany
Sergio Ramos byl nejpevnějším článkem defenzivy v sobotním ligovém utkání. Nasbíral nejvíce dotyků s míčem z celého týmu, celkově 75, byl nejsilnějším ve vzduchu, 4 vyhrané souboje a následně nejlépe nahrávajícím obráncem, přesnost přihrávek se vyšplhala na 87,1%. K tomu všemu si připsal důležitou branku.
08.11.
Tragédie v rodině legendárního Huga Sáncheze
Ve věku pouhých 30 let zemřel ve svém domě Hugo Sánchez Portugal, syn legendárního útočníka Huga Sáncheze. Podle informací deníku AS je příčinou smrti otrava plynem. Na místě tragédie byla údajně nalezena také jeho žena. Upřímnou soustrast!