Nick:   |   Heslo:

blank
 
blank

Mesut Özil: V semifinále jsou čtyři týmy a stát se může cokoliv

Čas 26. 06. 2012, 17:32 | Autor Lulinka | Zdroj marca.com | rubrika: reprezentace
Mesut Özil
Semifinále evropského šampionátu je za dveřmi a hráči Realu Madrid, kteří se do něj se svými národními týmy dostali, poskytli novinářům krátké rozhovory.

Xabi Alonso v sobotu vystřílel Španělsku postup do semifinále a novináře zajímalo, jestli mají nějaký plán, jak zastavit Cristiana Ronalda: „Nemáme nic v plánu; vždycky hrajeme se stejným úmyslem a neřešíme, s kým budeme hrát. Co se týče Ronalda, analyzovali jsme ho a můžeme udělat menší změny, ale budeme se snažit být pospolu, protože to je nejlepší způsob, jak hráče zastavit."

Celý svět teď zajímá, jestli Cristiano Ronaldo dokáže překonat Ikera Casillase a dostane Portugalsko do finále. Také se docela řeší to, že Portugalci měli o dva dny delší odpočinek než Španělé, protože hráli ve čtvrtek a Španělé až v sobotu. Cristiano k tomu řekl: „Někteří španělští hráči řekli, že je to pro ně nevýhoda, ale jako profesionál si myslím, že to není zase tak významný rozdíl."

„Na Euru jsme nezačali dobře, ale s trochou oběti od každého, jsme věděli, že se zlepšíme. Věděl jsem, že góly přijdou. Necítím žádný tlak před tímto zápasem. Zápasy jako je tento, hraji už deset let, a to jak v Realu Madrid, tak i v reprezentaci. Je to zodpovědnost, to ano, ale tlak ne."

„Je skvělé, že má Portugalsko po osmi letech možnost dostat se opět do finále. Je to velmi těžké, ale dělí nás od toho jeden krok. Španělsko má skvělý tým, je to náš soused a bude to velmi zajímavý zápas. Doufám, že vyhrajeme. Bude to těžký boj."

Španělé jsou kritizováni za to, že je jejich hra "nudná". Novináři se zeptali Mesuta Özila, co si o tom myslí on: „Nudná? Španělsko nemá nikomu co dokazovat. Jsou favority na vítězství celého turnaje."

„Viděl jsem zápas Španělů proti Francii. Odehráli skvělý zápas a od začátku až do konce v něm dominovali. Španělé v posledních letech vyhráli všechno."

„Teď se soustředím na zápas s Itálií a nebylo by správné, kdybych řekl, že se proti sobě ve finále postaví Německo se Španělskem. V semifinále jsou čtyři týmy a nikdo neví, co se může stát."

„V semifinále je deset hráčů Realu Madrid a my jsme za to opravdu rádi. Všichni jsme si pogratulovali přes SMS."

Fanshop
blank
 
blank
 

blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!

blank
 
blank
 
blankblank
© Real-madrid.cz 2007 - 2014. Kopírování obsahu zakázáno. Design & systém Martin Gonda. RS phpRS.