Fotbal.zvoleje.cz

novinky
19.11.
Ancelotti odtrénuje 50. zápas v La Lize
Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti se dočká v sobotním zápase na půdě Eibaru malého jubilea. Duel proti nováčkovi bude pro něj v roli trenéra Bílého baletu 50. odkoučované utkání v La Lize. Italský stratég se může zatím pochlubit bilancí 36 výher, 6 remíz a 7 proher. Madridistas doufají, že po víkendu přibude jedno vítězství.
09.11.
Cenná remíza Castilly
Rezerva Realu Madrid uhrála remízu 2:2 na půdě Las Palmas B. Castilla byla v roli menšího outsidera a po 45 minutách prohrávala 2:0. Ve druhém poločase ale vyrovnali Raúl de Tomás a Benavente. Rezervní tým Realu je po 12. kolech na 12. mistě Segunda División B skupina 2.
09.11.
Ramos králem obrany
Sergio Ramos byl nejpevnějším článkem defenzivy v sobotním ligovém utkání. Nasbíral nejvíce dotyků s míčem z celého týmu, celkově 75, byl nejsilnějším ve vzduchu, 4 vyhrané souboje a následně nejlépe nahrávajícím obráncem, přesnost přihrávek se vyšplhala na 87,1%. K tomu všemu si připsal důležitou branku.
08.11.
Tragédie v rodině legendárního Huga Sáncheze
Ve věku pouhých 30 let zemřel ve svém domě Hugo Sánchez Portugal, syn legendárního útočníka Huga Sáncheze. Podle informací deníku AS je příčinou smrti otrava plynem. Na místě tragédie byla údajně nalezena také jeho žena. Upřímnou soustrast!
07.11.
Jesé trénoval s týmem
Skvělá zpráva přiletěla v pátek z Madridu. Talentovaný záložník či útočník Jesé se po svém dlouhém zranění konečně zapojil do tréninku se zbytkem týmu.
06.11.
Kroos s Modrićem vévodí ligovým statistikám
Luka a Toni dokázali zkompletovat nejvíce přihrávek v celé letošní soutěži. Celkově vyslali 1250 pasů. Druhá je dvojice Rakitic a Busquets, která má na kontě číslo 1124 . Modrić uskutečnil 546 přihrávek, Kroos 704.
05.11.
Junioři Realu mají formu
Junioři Realu mají dobře rozjetou Ligu mistrů. V důležitém domácím zápase přejeli LIverpool 4:1 a mají 9 bodů jako první Basilej. V příštím zápase ve Švýcarsku si může Bílý balet zajistit postup.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

blank

Čas 04. 06. 2012, 13:48 | Autor thjuks | Zdroj as.com, marca.com | rubrika: mužstvo
Zidane v charitativním zápase
<FOTOGALERIE> Santiago Bernabéu včera hostilo třetí ročník Carazon Classic Match. Tentokrát legendy Realu Madrid vyzvaly veterány Manchesteru United. Domácí fotbalisté vyhráli 3:2, ale o výsledek nešlo. Výtěžek z akce jde na podporu vzdělání v Africe.

Charitativní zápas Nadace Realu Madrid si zahrálo mnoho slavných hráčů minulosti. Ještě před výkopem se na trávníku ukázali borci Castilly, rezervního týmu Realu, kteří přijali zasloužené ovace za postup do druhé ligy. Čestný výkop obstaral Fabrice Muamba, fotbalista Boltonu, který v březnu během utkání zkolaboval a málem zemřel.

Skóre otevřel v 8. minutě po pŕihrávce Butragueña Fernando Morientes. Téměř dvoumetrový brankář Manchesteru Edwin van der Saar se po střele sice natahoval, ale marně. Za dvě minuty bylo vyrovnáno. Andy Cole předvedl ve vápně Realu Zidanovu fintu a nacentroval před branku Sharpovi, který míč hlavou uklidil mezi tři tyče. Hrál se parádní fotbal. V 11. minutě dokázal Luis Figo, že ze své pověstné kopací techniky nic nezapomněl, když z dálky parádně prostřelil Van der Saara. 41letý bývalý holandský brankář se předvedl o několik minut později, když parádně vyrazil Zidanovu ránu. Vše naznačovalo tomu, že o góly nouze nebude.

Po poločase předvedl Roberto Carlos útočnou akci jako za starých dobrých časů a přihrál do dobré pozice už téměř šedesátileté legendě. Santillana trefil z voleje jen břevno. Diváci se výborně bavili. Přišlo jich 65 tisíc, což při ceně vstupenek 5, 10 či 15 eur slibuje slušný výtěžek.

V 67. minutě se kopala penalta po Coleově pádu. Kop provedl Sheringham, ale 40letý Pedro Contreras míč chytil. Nedáš, dostaneš. Chvíli po nezdar hostů předvedl Renondo výbornou individuální akci a zkušeně zasunul. Real Madrid vedl 3:1. V 80. minutě Sheringham napravil penaltu a hezky přeloboval Contrerase.

Real Madrid - Manchester United 3:2

Real Madrid: Buyo (Illgner 31', Contreras 62'); Chendo (Sabido 25', Fernando Sanz 46', Rojas 70'), Hierro, (Karanka 46'), Sanchís (Helguera, 46'), Roberto Carlos (García Cortés76'); Redondo (Ramis 76'); Zidane (Julio Llorente 82'), Figo (Velasco 76'), Martín Vázquez (Amavisca, 46'); Butragueño (Santillana, 37', Iván Pérez 62'), Morientes (Alfonso, 46').
Manchester United: Van der Sar (Van der Gouw 62'); Johnsen, Dublin, Irwin, Blomqvist; Sharpe, Fortune, Martin; Yorke, Cole, Sheringham.