Fotbal.zvoleje.cz

novinky
19:06
Kroos nejvytíženějším hráčem
Toni Kroos dokázal nasbírat již 1655 ligových minut. Není tedy překvapením, že ze všech hráčů Realu Madrid strávil na zeleném pažitu nejvíce času. Druhé místo s 1601 minutami okupuje Cristiano Ronaldo. První trojici uzavírá s číslici 1530 Iker Casillas.
09:32
Figo bude kandidovat na předsedu FIFA
Legendární fotbalista Luís Figo potvrdil, že bude letos kandidovat na šéfa FIFA. Bývalý hráč Realu Madrid i Barcelony se tak postaví dlouholetému předsedovi Seppu Blatterovi a dalším několika kandidátům. „Když jsem hledal na internetu FIFA, první slovo, které jsem viděl, bylo skandál. To se musí změnit,“ řekl Figo.
26.01.
Ronaldo lídrem asistencí
Cristiano je nejen výborným střelcem, ale v současnosti i naším nejlepším ligovým nahrávačem. Celkově dokázal nasbírat 9 asistencí. V jeho závěsu je Karim Benzema s 8 přesnými pasy, o třetí místo se svorně dělí James Rodríguez a Toni Kroos, oba byli úspěšní v sedmi případech. Je ovšem nutné podotknout, že James potřeboval k tomuto úspěchů téměř o 200 hracích minut méně.
25.01.
Ramos v čele hříšníků
Sergio Ramos si připisuje nelichotivý primát, dokázal z celého týmu nasbírat nejvíce žlutých karet v ligových zápasech. Dopustil se prohřešku v sedmi případech. V jeho závěsu je s šesti žlutými Daniel Carvajal. Třetí místo okupuje James Rodríguez se čtyřmi napomenutími. Tradiční hříšník Pepe letos mile překvapuje, zatím nemá ani jednu kartu.
25.01.
Castilla vyhrála a je první!
Fantastická série druhého týmu Realu Madrid pokračuje. Castilla vyhrála čtvrtý zápas v řadě, tentokrát na domácím hřišti porazila 3:0 jedenáctou Fuenalabradu. Skóre přitom domácí otevřeli až v 79. minutě. Dva góly vstřelil Narvaez, jeden přidal Burgui. Castilla tak poskočila na první místo tabulky.
24.01.
Další termíny zápasů La Ligy
Real Madrid zná další dva přesné termíny zápasů španělské ligy. Domácí duel proti Deportivu odehraje v sobotu 14. února od 18:00. Následovat pak bude utkání na půdě Elche, které se bude hrát v neděli 22. února od 21:00. Kompletní rozpis zápasů Realu naleznete zde.
22.01.
Real Madrid začal jednat s Ramosem o prodloužení smlouvy
Sergio Ramos má s Realem Madrid smlouvu do roku 2017, a tak klub usiluje o to, aby ji hráč prodloužil. Podle španělské televizní stanice Cuatro se ale první pokus nezdařil. Sergio údajně není spokojený s platem, který mu klub nabízí.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.
11:30
TipovačkaTrival Valderas - Real Madrid Cast...

blank

Čas 04. 06. 2012, 13:48 | Autor thjuks | Zdroj as.com, marca.com | rubrika: mužstvo
Zidane v charitativním zápase
<FOTOGALERIE> Santiago Bernabéu včera hostilo třetí ročník Carazon Classic Match. Tentokrát legendy Realu Madrid vyzvaly veterány Manchesteru United. Domácí fotbalisté vyhráli 3:2, ale o výsledek nešlo. Výtěžek z akce jde na podporu vzdělání v Africe.

Charitativní zápas Nadace Realu Madrid si zahrálo mnoho slavných hráčů minulosti. Ještě před výkopem se na trávníku ukázali borci Castilly, rezervního týmu Realu, kteří přijali zasloužené ovace za postup do druhé ligy. Čestný výkop obstaral Fabrice Muamba, fotbalista Boltonu, který v březnu během utkání zkolaboval a málem zemřel.

Skóre otevřel v 8. minutě po pŕihrávce Butragueña Fernando Morientes. Téměř dvoumetrový brankář Manchesteru Edwin van der Saar se po střele sice natahoval, ale marně. Za dvě minuty bylo vyrovnáno. Andy Cole předvedl ve vápně Realu Zidanovu fintu a nacentroval před branku Sharpovi, který míč hlavou uklidil mezi tři tyče. Hrál se parádní fotbal. V 11. minutě dokázal Luis Figo, že ze své pověstné kopací techniky nic nezapomněl, když z dálky parádně prostřelil Van der Saara. 41letý bývalý holandský brankář se předvedl o několik minut později, když parádně vyrazil Zidanovu ránu. Vše naznačovalo tomu, že o góly nouze nebude.

Po poločase předvedl Roberto Carlos útočnou akci jako za starých dobrých časů a přihrál do dobré pozice už téměř šedesátileté legendě. Santillana trefil z voleje jen břevno. Diváci se výborně bavili. Přišlo jich 65 tisíc, což při ceně vstupenek 5, 10 či 15 eur slibuje slušný výtěžek.

V 67. minutě se kopala penalta po Coleově pádu. Kop provedl Sheringham, ale 40letý Pedro Contreras míč chytil. Nedáš, dostaneš. Chvíli po nezdar hostů předvedl Renondo výbornou individuální akci a zkušeně zasunul. Real Madrid vedl 3:1. V 80. minutě Sheringham napravil penaltu a hezky přeloboval Contrerase.

Real Madrid - Manchester United 3:2

Real Madrid: Buyo (Illgner 31', Contreras 62'); Chendo (Sabido 25', Fernando Sanz 46', Rojas 70'), Hierro, (Karanka 46'), Sanchís (Helguera, 46'), Roberto Carlos (García Cortés76'); Redondo (Ramis 76'); Zidane (Julio Llorente 82'), Figo (Velasco 76'), Martín Vázquez (Amavisca, 46'); Butragueño (Santillana, 37', Iván Pérez 62'), Morientes (Alfonso, 46').
Manchester United: Van der Sar (Van der Gouw 62'); Johnsen, Dublin, Irwin, Blomqvist; Sharpe, Fortune, Martin; Yorke, Cole, Sheringham.