Nick:   |   Heslo:

blank
 
blank

Real v rozporu s pravidly?

Čas 26. 12. 2008, 20:26 | Autor Peči | Zdroj goal.com | rubrika: mužstvo
Huntelaar
Objevili se informace o tom, že Real si nebyl vědom toho, že pouze jeden z nových posil Huntelaar, Diarra by mohl hrát letos v Lize Mistrů. Real ale hned reagoval tím, že se nespletli a o všem ví.

Začalo to tím, že Marca ve svých plátcích napsala titulek "Výsměch v Lize Mistrů."

Podle předpisů UEFA může klub představit 3 nové hráče, ale pouze jeden  znich může nastoupit v Lize Mistrů, resp. Poháru UEFA.


Jak "Hunter", tak Diarra už za Ajax a Portsmouth hráli v poháru UEFA, Marca potom napsala, že si to Real nějak neuvědomil.

Právnický tým Realu informoval o tom, "že ví o zákonu v článcích 17.17 a 17.18, v němž je napsáno, že hráč nemůže hrát jeden ročník soutěže za dva jiné kluby, za účelem toho, aby nedošlo k falšování soutěže."


"Před podpisem nového hráče se klub zajímá o všechny sportovní, finanční, zdravotní a právní případu se týkající aspekty."


"Sportovní aspekty jsou samozřejmě důležitější, hráči přišli proto, aby nahradili velké množství našich zraněných klíčových hráčů, což je třeba řešit.Navíc to nejsou pouze "záskoky", ale je myšleno i do budoucnosti."

"To dokazují i částky zaplacené za tyto přestupy, a také to, že oba hráči dostali smlouvy na více než 4 roky."


"Klub se navíc domnívá, že koupení hráčů pouze pro vyřazovací boje v Lize Mistrů by bylo podceňování a přehlížení současných hráčů a také vysokých cílů v domácí lize."

 

Fanshop
blank
 
blank
 

blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!

blank
 
blank
 
blankblank
© Real-madrid.cz 2007 - 2014. Kopírování obsahu zakázáno. Design & systém Martin Gonda. RS phpRS.