Fotbal.zvoleje.cz

novinky
30.08.
Zidanova Castilla opět prohrála
Rezerva Realu Madrid prohrála i druhý zápas nové sezóny. Na domácí půdě podlehla Getafe B 1:2. Jediný gól Realu dal nový útočník Markkanen.
28.08.
Zemřel Madridista Zunzunegui
Fernando Zunzunegui, bývalý obránce Realu Madrid, zemřel 28.8.2014 ve věku 70 let. Rodák z Viga odehrál za Bílý balet celkem 112 oficiálních zápasů, v klubu působil osm let a vyhrál čtyři ligové tituly (1967, 1968, 1969 a 1972) a v roce 1970 i španělský pohár. Upřímnou soustrast rodině a přátelům.
27.08.
Xabi Alonso ukončil reprezentační kariéru
Xabi Alonso dnes ve svém otevřeném dopisu oznámil konec své reprezentační kariéry. Dráhu v dresu La Roja uzavřel s bilancí 114 zápasů a 16 gólů. Soustředit se nyní hodlá na klubovou kariéru.
25.08.
Di María je v Manchesteru
Ángel di María je už v Manchesteru. V úterý se podle všeho dořeší jeho přestup. Real by měl za něj dostat 75 milionů eur.
25.08.
Denis Čeryšev skóroval za Villarreal
Odchovanec Realu Denis Čeryšev, který hostuje ve Villarrealu, se trefil v prvním ligovém zápase sezóny na půdě Levante. Žlutá ponorka zvítězila 2:0. Celý zápas za Levante odchytal bývalý gólman Bílého baletu Jesús.
22.08.
Khedira proti Atléticu nenastoupí
I když je Sami Khedira v nominaci na dnešní zápas proti Atléticu, tak určitě hrát nebude, protože je v Německu na zápase svého bratra. Vypadá to tedy, že nás Sami brzy opustí.
20.08.
Luka Modrić do roku 2018
Real Madrid oznámil prodloužení smlouvy s jedním z klíčových hráčů záložníkem Lukou Modrićem. Chorvatský reprezentant podepsal nový kontrakt do roku 2018.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.
18:00
TipovačkaFuenlabrada - Real Madrid Cast...

Střelecká listina
Marcos Senna (83.)Cristiano Ronaldo (62.)
Reportáž utkání
Sergio Ramos po červené kartě
Stadion El Madrigal byl svědkem pochybení hráčů i rozhodčího. Real Madrid ztratil znovu část svého náskoku na Barcelonu, když pouze remizoval s Villarrealem 1:1.

Real Madrid ztratil svůj původně desetibodový náskok. Minulé kolo překvapivě remizoval na Bernabéu s Málagou a přerušil tím sérii 11 vítězství v řadě. Remíza se zachraňujícím Villarrealem žene do krve katalánského rivala naději.

Trenér hostů José Mourinho vsadil na hru se třemi defenzívními záložníky, ale již v prvním poločasu stáhl Lasse a nahradil ho Callejónem. Odchovanec Realu však musel být o poločase střídán. Nedohrál kvůli přišlápnutému kotníku.

V 9. minutě byl Real Madrid blízko gólu, ale brankář López si s hlavičkou Pepeho se štěstím poradil. Největší šanci úvodu zaznamenal po hloupé chybě Ramose osamocený Nilmar, Casillas se musel blýsknout skvělým zákrokem. Real Madrid nedominoval hře tak, jak by potřeboval. Villarreal hrál bojovně. Hosté hrozili prakticky jen ze standardních situací. Podle některých expertů rozhodčí Romero přehlédl penaltový zákrok Arbeloy na Nilmara. Názor může mít však každý jiný.

Druhý poločas byl o poznání zajímavější. Ve 49. minutě se postaral o rozruch Rui Faira, kondiční trenér Realu Madrid, který byl po několikáté v sezóně vyhoštěn z lavičky. Na hřišti se také přiostřovalo.  V 62. minutě si Ronaldo parádně narazil s Özilem, který mu namazal před bránu. Portugalec si ještě dovolil udělat kličku brankáři a zavěsit do odkryté brány.

V 67. minutě byl blízko gólu Khedira, který ani nadvakrát nedokázal skórovat. Poprvé zasáhl brankáŕ López, podruhé míč uklízel z brankové čáry Bruno. Zasáhl zřejmě osud, protože německý záloźník Realu Madrid využil ofsajdového postavení.

Real Madrid začal diktovat tempo. Zdálo se, že si náskok udrží. Jenźe opakoval se podobný scénář, jako byl k vidění na Bernabéu o víkendu. Standardní situace v závěru a nechytatelná střela. Na vyrovnání Senny Real Madrid nenalezl odpověď.

Zvláště proto, že přišel hned o dva své hráče. V té době krátce vyhoštěného Mourinha musel doprovodit Ramos po druhé žluté kartě a Özil, který za posměšný potlesk viděl přímou červenou kartu.

Televizní diváci se nejspíš divili, proč nebyl vyloučen domácí Rubén, který podle všeho viděl ve 20. a poté i v 55. minutě žlutou kartu. V oficiálním zápisu je však u první karty jméno kapitána domácích Senny, což dokazuje video La Sexty (odkaz na videa najdete níže).