Bale v úterý trénoval
Gareth Bale sice v pondělí kvůli chřipce vynechal trénink, v úterý již byl ale přítomen a rozdával úsměvy na všechny strany. Důležitý hráč Realu by tak měl být připraven na klíčový duel s Bayernem.
21.04.
První semifinále bude řídit Webb
Angličan Howard Webb bude hlavním rozhodčím středečního semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov. Bilance Bílého baletu s tímto sudím: 3 výhry, 2 remízy a 1 prohra.
20.04.
Castilla v krizi
S rezervním týmem Realu Madrid to začíná vypadat bledě. V sobotu Castilla doma prohrála 0:1 se druhým Eibar. V posledních pěti zápasech třikrát prohrála a dvakrát remizovala. Aktuálně je na 19. Segunda División, což je sestupová pozice.
18.04.
Trofej z Copa del Rey je na Bernabéu
Fanoušci si mohou na Santiago Bernabéu prohlédnout trofej, kterou hráči Realu Madrid ve středu vyhráli. Už je vystavená na stadionu.
11.04.
Od 13:00 semifinále Youth League
Nejen A-tým, ale i dorostenci Realu Madrid jsou v semifinále Ligy mistrů. Mladíci Bílého Baletu odehrají svůj duel proti Benfice v UEFA Youth League dnes od 13:00. V mládežnické soutěži se nehrají odvety, proto vítěz postoupí rovnou do finále. Zápas vysílá Eurosport.
10.04.
Iker Casillas se dostal do nejlepší jedenáctky LM pro tento týden
Čtvrtfinálové zápasy Ligy mistrů jsou odehrány a už víme, které týmy se dostaly do semifinále. Real Madrid v něm nechybí a může za to poděkovat především Ikerovi, který tým hodně podržel. A právě Iker Casillas se dostal do nejlepší jedenáctky Ligy mistrů tohoto týdne. Celá sestava vypadá následovně: Iker Casillas (Real Madrid) - Philip Lahm (Bayern Mnichov), Gary Cahill (Chelsea), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Filipe Luis (Atlético Madrid) - Koke Resurrección (Atlético Madrid), Oliver Kirch (B. Dortmund), Andre Schurrle (Chelsea) - Arjen Robben (Bayern Mnichov), David Villa (Atlético Madrid) a Marco Reus (B. Dortmund).
09.04.
Cristiano Ronaldo podstoupil další vyšetření
Cristiano Ronaldo ve středu podstoupil další vyšetření kolene a teď se čeká na výsledky. Real Madrid v sobotu čeká ligový zápas s Almeríí a Carlo Ancelotti by uvítal, kdyby byl jeho útočík v pořádku a mohl do tohoto zápasu naskočit.

Střelecká listina
Marcos Senna (83.)Cristiano Ronaldo (62.)
Reportáž utkání
Sergio Ramos po červené kartě
Stadion El Madrigal byl svědkem pochybení hráčů i rozhodčího. Real Madrid ztratil znovu část svého náskoku na Barcelonu, když pouze remizoval s Villarrealem 1:1.

Real Madrid ztratil svůj původně desetibodový náskok. Minulé kolo překvapivě remizoval na Bernabéu s Málagou a přerušil tím sérii 11 vítězství v řadě. Remíza se zachraňujícím Villarrealem žene do krve katalánského rivala naději.

Trenér hostů José Mourinho vsadil na hru se třemi defenzívními záložníky, ale již v prvním poločasu stáhl Lasse a nahradil ho Callejónem. Odchovanec Realu však musel být o poločase střídán. Nedohrál kvůli přišlápnutému kotníku.

V 9. minutě byl Real Madrid blízko gólu, ale brankář López si s hlavičkou Pepeho se štěstím poradil. Největší šanci úvodu zaznamenal po hloupé chybě Ramose osamocený Nilmar, Casillas se musel blýsknout skvělým zákrokem. Real Madrid nedominoval hře tak, jak by potřeboval. Villarreal hrál bojovně. Hosté hrozili prakticky jen ze standardních situací. Podle některých expertů rozhodčí Romero přehlédl penaltový zákrok Arbeloy na Nilmara. Názor může mít však každý jiný.

Druhý poločas byl o poznání zajímavější. Ve 49. minutě se postaral o rozruch Rui Faira, kondiční trenér Realu Madrid, který byl po několikáté v sezóně vyhoštěn z lavičky. Na hřišti se také přiostřovalo.  V 62. minutě si Ronaldo parádně narazil s Özilem, který mu namazal před bránu. Portugalec si ještě dovolil udělat kličku brankáři a zavěsit do odkryté brány.

V 67. minutě byl blízko gólu Khedira, který ani nadvakrát nedokázal skórovat. Poprvé zasáhl brankáŕ López, podruhé míč uklízel z brankové čáry Bruno. Zasáhl zřejmě osud, protože německý záloźník Realu Madrid využil ofsajdového postavení.

Real Madrid začal diktovat tempo. Zdálo se, že si náskok udrží. Jenźe opakoval se podobný scénář, jako byl k vidění na Bernabéu o víkendu. Standardní situace v závěru a nechytatelná střela. Na vyrovnání Senny Real Madrid nenalezl odpověď.

Zvláště proto, že přišel hned o dva své hráče. V té době krátce vyhoštěného Mourinha musel doprovodit Ramos po druhé žluté kartě a Özil, který za posměšný potlesk viděl přímou červenou kartu.

Televizní diváci se nejspíš divili, proč nebyl vyloučen domácí Rubén, který podle všeho viděl ve 20. a poté i v 55. minutě žlutou kartu. V oficiálním zápisu je však u první karty jméno kapitána domácích Senny, což dokazuje video La Sexty (odkaz na videa najdete níže).