Fotbal.zvoleje.cz

novinky
18:52
Ronaldo dal v roce 2014 už 50 gólů
Hvězdný útočník Cristiano Ronaldo dal v Basileji už svoji 50. branku za Real Madrid v roce 2014. Hned 33 branek nastřílel v La Lize, 12 v Lize mistrů, 3 v Copa del Rey a 2 přidal v Evropském superpoháru. Další trefy si také připsal za reprezentaci Portugalska.
24.11.
Illarra je zpět
Záložník Realu Madrid Asier Illarramendi, který kvůli zranění nebyl v nominaci na zápas v Eibaru, se již připojil k týmu. Bílý balet se tak i se španělským záložníkem připravuje na zápas Ligy mistrů na půdě Basileje.
19.11.
Ancelotti odtrénuje 50. zápas v La Lize
Trenér Realu Madrid Carlo Ancelotti se dočká v sobotním zápase na půdě Eibaru malého jubilea. Duel proti nováčkovi bude pro něj v roli trenéra Bílého baletu 50. odkoučované utkání v La Lize. Italský stratég se může zatím pochlubit bilancí 36 výher, 6 remíz a 7 proher. Madridistas doufají, že po víkendu přibude jedno vítězství.
09.11.
Cenná remíza Castilly
Rezerva Realu Madrid uhrála remízu 2:2 na půdě Las Palmas B. Castilla byla v roli menšího outsidera a po 45 minutách prohrávala 2:0. Ve druhém poločase ale vyrovnali Raúl de Tomás a Benavente. Rezervní tým Realu je po 12. kolech na 12. mistě Segunda División B skupina 2.
09.11.
Ramos králem obrany
Sergio Ramos byl nejpevnějším článkem defenzivy v sobotním ligovém utkání. Nasbíral nejvíce dotyků s míčem z celého týmu, celkově 75, byl nejsilnějším ve vzduchu, 4 vyhrané souboje a následně nejlépe nahrávajícím obráncem, přesnost přihrávek se vyšplhala na 87,1%. K tomu všemu si připsal důležitou branku.
08.11.
Tragédie v rodině legendárního Huga Sáncheze
Ve věku pouhých 30 let zemřel ve svém domě Hugo Sánchez Portugal, syn legendárního útočníka Huga Sáncheze. Podle informací deníku AS je příčinou smrti otrava plynem. Na místě tragédie byla údajně nalezena také jeho žena. Upřímnou soustrast!
07.11.
Jesé trénoval s týmem
Skvělá zpráva přiletěla v pátek z Madridu. Talentovaný záložník či útočník Jesé se po svém dlouhém zranění konečně zapojil do tréninku se zbytkem týmu.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

Higuaín slavící hattrick
Po bezgólovém prvním poločase se hráči Realu Madrid pěkně rozjeli a Betis rozstříleli 4:1. Hattrick si připsal Gonzalo Higuaín a jeden gól dal i Kaká. Za Betis se trefil Molina.

Podle prvního poločasu se určitě nedalo očekávat, že zápas dopadne takto. Real Madrid vstoupil do zápasu z počátku nejistě. Všichni očekávali, že Real bude tím, kdo bude ohrožovat bránu soupeře, ale bylo tomu naopak. Real Betis si ze začátku vytvořil několik šancí a hned v první minutě Iker ochutnal, jaké to je, když na něj někdo střílí, ale brankář Realu Madrid neměl se střelou žádné problémy.

Ale to nebylo vše. Betis se často dostával do pokutového území Realu Madrid a několik šancí musel Iker společně se Sergiem Ramosem likvidovat. V 9. minutě poslal Cristiano Ronaldo míč patičkou na Marcela, ale míč se k němu nedostal. Cristiano si společně s Kaká vypracovali několik šancí, ale gól z žádné bohužel nepadl. Jednou střela letěla hodně vedle brány a podruhé hlavičkoval také vedle. Ve 31. minutě se Cristiano postavil k přímému kopu, který se kopal po faulu na Marcela, ale střela nebyla nijak rychlá ani nebezpečná a brankář Casto si s ní bez problémů poradil.

V prvním poločase gól tedy nepadl a hra byla taková nemastná neslaná. Šance si vypracovávali jak hráči Realu Madrid, tak i Betisu, ale nikdo z nich se neprosadil.

Radost z góluLepší začátek druhé půlky si fanoušci Realu Madrid snad ani nemohli přát. Ve 46. minutě se trefil Gonzalo Higuaín, ale u zrodu akce byl Marcelo, který nacentroval míč na Cristiana Ronalda, který ho přeposlal Pipitovi a ten se nemýlil. Real Madrid tak vedl 1:0. Poté se do šancí dostával opět Cristiano Ronaldo společně s Kaká, ale gól z toho nebyl. V58. minutě byl docela velký závan před Ikerovou bránou, kdy se hráči Betisu pokoušeli míč protlačit do Ikerovy brány, zatímco hráči Realu Madrid se ho snažili dostat pryč, ale nikomu se to nedařilo. Nakonec se dostal k míči Marcelo, který ho přihrál k Ikerovi a ten ho posléze odkopl pryč.

Kaká se raduje z góluV 59. minutě se trefil Kaká, který dostal přihrávku od Cristiana Ronalda. Real Madrid tak vedl 2:0 a Cristiano měl na svém kontě dvě asistence. Ihned po tomto gólu Mourinho Kaká stáhl a místo něj šel na hřiště Ángel Di María. O deset minut později se prosadili i hráči Betisu, kdy krásným gólem snížil Molina, ale o minutu později se opět trefil Gonzalo Higuaín, kterému tentokrát přihrával nový hráč na hřišti, tedy Di María, a Real Madrid tak vedl 3:1. To ale nebylo vše. V 73. minutě se opět trefil Higuaín. Brankáře Casta přehodil krásným obloučkem a připsal si další hattrick v dresu Realu Madrid. Na tento gól mu opět přihrával Di María.

Několik šancí si vytvořil i Betis, ale na stavu se už nic nezměnilo. Ve druhé minutě nastavení mohl na konečných 5:1 zvýšit Higuaín, který si chtěl obhodit zprava brankáře Casta, ale míč si příliš předkopl a už ho nestihl. Real Madrid tak vyhrál 4:1 a s výkonem ve druhém poločase potěšili hráči Los Blancos všechny fanoušky. Uznání si zaslouží i soupeř, který si po celou dobu zápasu vytvářel šance a bojoval až do posledních vteřin.

Vydáno: 15. 10. 2011 19:55 | Autor: Lulinka