Mladý útočník Álvaro Morata, který před sezonou přestoupil z Realu Madrid do Juventusu, si i přes zranění nemůže novou štaci vynachválit. „Cítím se důležitý. Miluji to tady,“ říká hráč, kterého může Bílý balet v následujících sezonách přivést zpět.
Varane prodloužil smlouvu
Obránce Realu Madrid Raphaël Varane prodloužil s klubem smlouvu až do roku 2020. Dohodu dnes oznámily oficiální stránky Realu.
16.09.
Do mládežnické Ligy mistrů vítězně
Dorostenecký tým Realu Madrid vyhrál 2:0 úvodní zápas Ligy mistrů proti Basileji. Branky vstřelili Borja Mayoral a Jack Harper.
15.09.
Fanoušci napadli hráče Realu
Ve Valdebebas na hráče vždycky čekají věrní fanoušci, ale po dvou porážkách v řadě to někteří z nich neunesli. Když jel kolem čtveřice mladíků Gareth Bale ve svém autě, neváhali do jeho luxusního vozu kopnout. S fanoušky si užili i Raphaël Varane s Tonim Kroosem, kterým příznivci madridského celku nadávali.
09.09.
Luka Modrić má narozeniny
Luka Modrić dnes slaví 29. narozeniny. Feliz Cumpleaños!
07.09.
Carvajal se zranil
Obránce Dani Carvajal se zranil během tréninku reprezentace Španělska. Podle tisku si poranil levou podkolenní šlachu a jeho start v derby proti Atlétiku je nepravděpodobný.
06.09.
Pedro León nemůže hrát kvůli platovému stropu
Bývalý Madridista Pedro León doplatil na pravidla finanční fair play a nesmí hrát za Getafe. Vedení La Ligy odmítlo záložníka zaregistrovat kvůli příliš vysokému platu. Kluby smí na platy hráčů vydat maximálně 70 procent ze svého rozpočtu.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

Report: Real Madrid 6-1 Deportivo La Coruňa

Čas 03. 10. 2010, 23:00 | Autor podvinho | Zdroj Karlos a marca.com | rubrika: Liga BBVA
Dnes se bylo proč radovat
<Aktualizováno> Madridský Real na své půdě předvedl poprvé v této sezóně výborný výkon. Nad Deportivem La Coruňa vyhrál rozdílem třídy. O branky Los Merengues se postarali postupně dvakrát Ronaldo, Özil, Di María, Higuaín a i hostující Zé Castro.

Real Madrid začal od začátku zápasu jasně ukazovat, kdo bude pánem na hřišti. Lepší úvod si snad madridský celek ani přát nemohl. Již ve čtvrté minutě zahrál rohový kop šikovně Özil a Ronaldo dokázal trknout do míče hlavičkou a brankáři nedal šanci.

I poté Real neubral a byl jasně lepším týmem. Bílý Balet dokázal dobře kombinovat a navíc byl nebezpečný před brankou soupeře. To potvrdil Di María, který po pěkném průniku střílel k tyči, ale brankář hostí míč udržel.

Ve 24. minutě mohlo Santiago Bernabéu vybuchnout podruhé. Ronaldo hezky přihrál na Higuaína, ten prostrčil na Özila a ten se po zasekávačce nemýlil a levačkou napálil míč k tyči.

O deset minut později se Realu povedla další nádherná akce. Xabi Alonso vyslal do lajny Higuaína a ten krásným centrem oslovil na přední tyči Di Maríu, který tvrdou hlavičkou navýšil skóre již na rozdíl tří branek.

Po tomto gólu Real malinko ubral a soustředil se spíše na držení míče. Hosté vypadali velice neškodně, bylo na nich vidět, že jsou vývojem zápasu dost zaskočeni. Další hřebíček do rakve mohl přidat Ronaldo a následně i Khedira, ale ani jednomu se to již nepodařilo. Poločas tedy skončil jasným vedením Realu o tři branky.

Na začátku druhé půle si své šance připsalo i Deportivo. Nejdříve po velkém zaváhání Carvalha postupoval sám na branku Lassad, ale Casillas ho vychytal. Co se nepovedlo na jedné straně, podařilo se na druhé. Ramos poslal uličku na Di Maríu, ten si všiml ještě lépe postaveného Higuaína a nezištně mu přihrál. Pipita měl již snadnou úlohu a tak přidal ke dvěma asistencím i branku.

Poté se musel ještě jednou vyznamenat Iker Casillas. Hostující útočník doklepával míč po centru do branky, ale brankář Realu stačil reflexivně vyrazit míč před sebe, kde si ho už s klidem sebral do svých rukavic.

V 60. minutě přišel další smolný okamžik pro hostující Deportivo. Po hezké kombinaci Marcela s Ronaldem předvedl stoper Zé Castro tak nepovedený odkop, že míč napálil do vlastní sítě. Poté se hra uklidnila a na hráčích Realu bylo vidět značné uspokojení, přesto se stále snažili o atraktivní hru.

Deportivo se však svého čestného zásahu přece jen dočkalo. V 78. minutě se po pěkném centru dokázal hlavičkou prosadit Juan Rodríguez. Na brankové čáře ještě zasáhl rukou Marcelo, ale naštěstí brance nezabránil, jelikož by musel být vyloučen.

Poslední slovo měl mít ale Real Madrid. Xabi Alonso vyslal další z krásných přihrávek na Ronalda, ten si jedním dotykem míč posunul přes obránce a se svoji rychlostí již neměl problém doběhnout až do vápna hostů, kde poslal míč levačkou vedle nohy bezmocného brankáře. Konečný rezultát tak zněl 6-1 pro Real Madrid.

Logo
 4. a 89. Cristiano Ronaldo, 24. Mesut Özil, 34. Ángel Di María, 53. Gonzalo Higuaín a 60. vlastní Zé Castro.Skóre78. Juan Rodríguez
SESTAVY
Casillas - Ramos, Pepe, Carvalho, Marcelo - Xabi Alonso, Khedira (46. Lass) - Di María (78. Juan Carlos), Özil (69. Granero), Cristiano Ronaldo - Higuaín.
 Manu - Manuel Pablo, Lopo, Zé Castro (67 Aythami), Morel - Rubén Pérez, Antonio Tomás, Juan Rodríguez - Saúl (51 Juca), Guardado - Lassad (63. Adrián).
ŽLUTÁ KARTA
  2. Lopo

Rozhodčí: Eduardo Iturralde González ¦ Stadion: Estadio Santiago Bernabéu, Madrid
Začátek: 03. 10. 2010 - 21:00