Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

Nahrávám...

novinky
22:32
Start La Ligy v pondělí 25. srpna
Real Madrid odehraje úvodní utkání La Ligy na Bernabéu proti Córdobě. Výkop je v pondělí 25.8. ve 20:00. Dnes o tom informovala Liga BBVA. Druhé kolo na půdě Realu Sociedad se odehraje v neděli 31.8. ve 21:00.
29.07.
Plano přestupuje do Alcorcónu
Třiadvacetiletý odchovanec Realu Madrid Óscar Plano přestupuje do Alcorcónu. Španělský útočník ve druholigovém celku hostoval celou minulou sezónu.
25.07.
Španělsko přebírá sprej pro rozhodčí
Španělská fotbalová federace byla spokojená s funkcí spreje pro rozhodčí na MS 2014. Od nové sezóny se tato vychytávka stane výbavou rozhodčích v La Lize.
25.07.
Baskebal získal zkušeného Argenince
Basketbal Realu Madrid posílil čtyřiatřicetiletý Argentinec Andrés Nocioni. Zkušený křídelník hrál v minulosti například za Chicago Bulls, Sacramento či Philadelphie. Hráč podepsal smlouvu na dva roky.
24.07.
Termíny španělského Superpoháru
Real Madrid odehraje v srpnu (august) španělský Superpohár proti Atléticu Madrid. První zápas se bude hrát v úterý 19. 8. na Santiago Bernabéu a odveta v pátek 22. 8. na stadionu Vicenteho Calderóna.
24.07.
Za jednu hodinu se prodalo 900 Jamesových dresů
Jakmile se na Santiago Bernabéu začal prodávat Jamesův dres s číslem 10, tak se jich za jednu hodinu prodalo rovných 900. To vychází na 15 dresů za minutu.
24.07.
Druhý den tréninku v USA
Los Blancos pokračovali i ve středu v práci. Xabi Alonso a Pepe odešli z tréninku dříve. Nevypadalo to, že by měli nějaké zdravotní problémy. Spíše skončili dřiv z toho důvodu, že mají za sebou jen jeden den tréninku, zatímco zbytek týmu trénoval už celý minulý týden. Fábio Coentrão opět pracoval sám. Sergio Ramos, Iker Casillas s Luka Modrić jsou už v Los Angeles. S týmem začnou trénovat dnes.

D.E.P. Alfredo Di Stéfano - NEZAPOMENEME!
blank

blank

Report: RCD Mallorca 0-0 Real Madrid

Čas 29. 08. 2010, 23:14 | Autor thjuks | Zdroj karlos, foto: Marca.com | rubrika: Liga BBVA
Gonzalo Higuían proti Mallorce
Premiéra v La Lize se Mourinhovi nevydařila. Real Madrid nepředvedl dobrý výkon a pouze remizoval s Mallorcou, které nevstřelil ani jednu branku.

Trenér Mallorcy Laudrup, bývalý hráč Realu Madrid z devadesátých let, postrádal jen jednoho zraněného hráče – stopera Ivána Ramise, kterého zdárně nahradil Rubén. To José Mourinho se musel obejít hned bez pětice zraněných hráčů. Na hřiště nemohli stopeři Albiol,Pepe a Garay a také záložníci Gago a Kaká. Do hry se podíval mladík Sergio Canales, který má u Mourinha velkou důvěru. Hrál na bývalé Gutiho pozici. Na tribuně se vedle třetího gólmana Adána objevil také Van der Vaart, u kterého se tedy předpokládá odchod. Utkání s tradičně nepříjemnou Mallorcou mohlo začít.

Největší šanci z úvodních minut měl v deváté minutě Gonzalo Higuaín. Argentinský útočník se po perfektní přihrávce vecpal mezi třemi obránci do pokutového území soupeře, ale kličkou se zahnal do příliš velkého úhlu a tak mu nezbývalo nic jiného, než centroval. Vysoký balon bohužel nikdo v bílém do branky nedoklepnul.

Ve třinácté minutě šikovně Cristiano Ronaldo zakombinoval s Di Maríou a z dálky vystřelil. Míč o dobrý metr minul branku. O pár minut později se portugalský záložník dostal znovu ke střele z dálky po individuální akci. Jeho přízemní pokus však šel doprostřed branky. V 17. minutě fauloval Xabi Alonso domácího útočníka Víctora Casadesúse a uviděl první žlutou kartu zápasu.

Zhruba v polovině druhého poločasu vyslal Sergio Canales z vlastní poloviny přihrávku ála Guti na rozběhnutého Gonzala Higuaína. Ten sice předvedl bleskový sprint, ale domácí brankař Aouate měl přece k míči o krok blíže. Aouate byl během svého výběhu nechtěně atakován Higuaínem kolenem do hlavy, což vyústilo v krvavé zranění. Naštěstí byl brankář v pořádku a utkání dochytal se zavázanou hlavou.Ve 34. minutě zasahoval poprvé Casillas, když kryl hlavičku obránce Nunese po rohovém kopu. Střela z blízka naštěstí letěla doprostřed branky. Sergi Enrich nedovoleně bránil Casillasovi v rozehrávce a viděl žlutou kartu. Krátce na to znovu zkoušel Cristiano Ronaldo další střelu z dálky, ale opět se nevešla mezi tři tyče.

Náhradníci

Ve 41. minutě měli domácí do té doby nejblíže ke gólu. Šance Castra následovala nečekaně po kombinaci domácích, nikoliv po protiútoku. Ostrá střela na vzdálenější tyč naštěstí minula branku. O několik okamžiků později jsme mohli poděkovat laserovým očím čárového rozhodčího, protože viděl milimetrový ofsajd domácího hráče, který by jinak před sebou měl jen Casillase.

V prvním poločase Real Madrid nepředvedl ideální výkon, špatně využíval křídelní prostory. Cristiano Ronaldo byl často nalevo s Di Maríou a nalevo býval Gonzalo Higuaín místo toho, aby běhal na hrotu. Domácí tým dokázal Real Madrid hodně zlobit. Uměl vybojovat míč, nebezpečně centroval ze stran a uměl si rychle přihrávat.

Real Madrid vyslal do druhé půle stejnou jedenáctku, soupeř vystřídal jednoho hráče. Za Sergi Enricha přišel argentinský útočník Fernando Cavanaghi, který do Španělska přicestoval na hostování z francouzského Bordeaux.

Po pěti minutách od výkopu druhého poločasu se dostala Mallorca do velké šance. Nsue nebezpečně nacentroval z pravého křídla na Víctora, který měl blizoučko k hlavičce z nadějné pozice. O pět mnut později se Cristiano Ronaldo poprvé dostal ke své oblíbené činnosti – rozehrávání volného přímého kopu. Jeho střela sice brankaře Aouateho sice díky zaplavání nadělala jisté potíže, ale postrádala razanci.Poté přišlo dvojité střídání Realu Madrid. Na hřiště přišel Němec Mesut Özil a francouzský shooter Karim Benzema. Ze hřiště odešel nevýrazný Ángel di María a také mladík Sergio Canales.

Ve 62. minutě vyslal Sergio Ramos perfektní kolmici na Higuaína, který ovšem v rychlosti nedokázal obejít brankaře a ani skórovat v následné dorážce.  Ze hřiště odešel domácí útočník Víctor a nahradil ho francouzský záložník Michael Pereira.

Sergio Canales

Zajímavá situace nastala v 66. minutě. Higuaín zajímavě podržel míč, ale až příliš pozdě přihrál na Ronalda, který poté neúčinně centroval před branku. O chvíli později se Casillas musel natahovat po De Guzmánově přímém kopou, který mířil k pravé tyči. O chvilku později musel brankář Realu likvidovat další šanci Mallorcy po centru De Guzmána. V 70. minutě poslal José Mourinho na hřiště dalšího nového muže. Álvaro Arbeloa odešel ze hřiště, na jeho pozici se přesunul Lass a přišel Sami Khedira. Na druhé straně se do hry se podíval mladý španělský Mallorcy Tomas Pina, který nahradil Castra.V 73. minutě se Ricardo Carvalho blýskl elegantním skluzem, kterým obral o míč domácího útočníka, který by jinak postupoval sám na Casillase.

Zhruba patnáct minut před koncem se Cristiano Ronaldo dostal do velké šance, do které ho vyslal Karim Benzema. Míč si však příliš předkopnul a z ostrého úhlu branku netrefil. Na druhé straně střílel nebezpečně nad z voleje Pina po přímočaré a rychlé akci Mallorcy.

Higuaín

Real Madrid na konci stupňoval tlak, ale neměl to snadné. Hráči Mallorcy byly staženi v blízkosti branky. Přesto se v 84. minutě dostal Higuaín po trase přihrávce Ronalda. V obrovské šanci nechal vyniknout domácího brankáře. Gól nedal. O chvíli později naskakoval Khedira do důrazného vzdušného souboje s brankařem Aouatem a jen o kousek minul branku.Mallorca se spokojovala s jedním bodem. Diváci slavili a hráči začali i zdržovat a Cendrós proto viděl žlutou kartu.Cristiano Ronaldo zbytečné příliš protestoval a rozhodčí mu také udělil žluté napomenutí. Do zdržování se dokonce neuvěřitelně zapojili i domácí maskot a podavači míčů.

V nastaveném čase měl v malém vápně Özil blízko k brance, ale Nunes jeho střelu zblokoval. Chvíli poté se v nadějné situaci ocitl Karim Benzema. Jeho střela nicméně postrádala razanci.Utkání skončilo bezbrankovou remízou a Real Madrid se do příštího zápasu bude muset zlepšit. Na Santiago Bernabéu přivítá Osasunu.

Ještě tuto noc by na našich stránkách mělo být k dispozici tradiční hodnocení hráčů Realu Madrid, kde mohou návštěvníci Real-Madrid.cz oznámkovat výkony hráčů Los Blancos.