Fotbal.zvoleje.cz

novinky
30.08.
Zidanova Castilla opět prohrála
Rezerva Realu Madrid prohrála i druhý zápas nové sezóny. Na domácí půdě podlehla Getafe B 1:2. Jediný gól Realu dal nový útočník Markkanen.
28.08.
Zemřel Madridista Zunzunegui
Fernando Zunzunegui, bývalý obránce Realu Madrid, zemřel 28.8.2014 ve věku 70 let. Rodák z Viga odehrál za Bílý balet celkem 112 oficiálních zápasů, v klubu působil osm let a vyhrál čtyři ligové tituly (1967, 1968, 1969 a 1972) a v roce 1970 i španělský pohár. Upřímnou soustrast rodině a přátelům.
27.08.
Xabi Alonso ukončil reprezentační kariéru
Xabi Alonso dnes ve svém otevřeném dopisu oznámil konec své reprezentační kariéry. Dráhu v dresu La Roja uzavřel s bilancí 114 zápasů a 16 gólů. Soustředit se nyní hodlá na klubovou kariéru.
25.08.
Di María je v Manchesteru
Ángel di María je už v Manchesteru. V úterý se podle všeho dořeší jeho přestup. Real by měl za něj dostat 75 milionů eur.
25.08.
Denis Čeryšev skóroval za Villarreal
Odchovanec Realu Denis Čeryšev, který hostuje ve Villarrealu, se trefil v prvním ligovém zápase sezóny na půdě Levante. Žlutá ponorka zvítězila 2:0. Celý zápas za Levante odchytal bývalý gólman Bílého baletu Jesús.
22.08.
Khedira proti Atléticu nenastoupí
I když je Sami Khedira v nominaci na dnešní zápas proti Atléticu, tak určitě hrát nebude, protože je v Německu na zápase svého bratra. Vypadá to tedy, že nás Sami brzy opustí.
20.08.
Luka Modrić do roku 2018
Real Madrid oznámil prodloužení smlouvy s jedním z klíčových hráčů záložníkem Lukou Modrićem. Chorvatský reprezentant podepsal nový kontrakt do roku 2018.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.
18:00
TipovačkaFuenlabrada - Real Madrid Cast...
Segunda División B

blank

blank

Hodnotenie hráčov: Real Madrid - APOEL 5:2

Čas 07. 04. 2012, 12:48 | Autor El Capitano | rubrika: hodnocení hráčů
Po perfektne zvládnutom prvom zápase bola odveta pre Kráľovský veľkoklub iba exhibíciou a presne ako sa čakalo dokázal svojho súpera prekonať a zaistiť si tak definitívne postup do semifinále najprestížnejšej Európskej súťaže. Los Blancos sa v ňom stretnú s mníchovským Bayernom.