Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

Bale v úterý trénoval
Gareth Bale sice v pondělí kvůli chřipce vynechal trénink, v úterý již byl ale přítomen a rozdával úsměvy na všechny strany. Důležitý hráč Realu by tak měl být připraven na klíčový duel s Bayernem.
21.04.
První semifinále bude řídit Webb
Angličan Howard Webb bude hlavním rozhodčím středečního semifinále Ligy mistrů mezi Realem Madrid a Bayernem Mnichov. Bilance Bílého baletu s tímto sudím: 3 výhry, 2 remízy a 1 prohra.
20.04.
Castilla v krizi
S rezervním týmem Realu Madrid to začíná vypadat bledě. V sobotu Castilla doma prohrála 0:1 se druhým Eibar. V posledních pěti zápasech třikrát prohrála a dvakrát remizovala. Aktuálně je na 19. Segunda División, což je sestupová pozice.
18.04.
Trofej z Copa del Rey je na Bernabéu
Fanoušci si mohou na Santiago Bernabéu prohlédnout trofej, kterou hráči Realu Madrid ve středu vyhráli. Už je vystavená na stadionu.
11.04.
Od 13:00 semifinále Youth League
Nejen A-tým, ale i dorostenci Realu Madrid jsou v semifinále Ligy mistrů. Mladíci Bílého Baletu odehrají svůj duel proti Benfice v UEFA Youth League dnes od 13:00. V mládežnické soutěži se nehrají odvety, proto vítěz postoupí rovnou do finále. Zápas vysílá Eurosport.
10.04.
Iker Casillas se dostal do nejlepší jedenáctky LM pro tento týden
Čtvrtfinálové zápasy Ligy mistrů jsou odehrány a už víme, které týmy se dostaly do semifinále. Real Madrid v něm nechybí a může za to poděkovat především Ikerovi, který tým hodně podržel. A právě Iker Casillas se dostal do nejlepší jedenáctky Ligy mistrů tohoto týdne. Celá sestava vypadá následovně: Iker Casillas (Real Madrid) - Philip Lahm (Bayern Mnichov), Gary Cahill (Chelsea), Mats Hummels (Borussia Dortmund), Filipe Luis (Atlético Madrid) - Koke Resurrección (Atlético Madrid), Oliver Kirch (B. Dortmund), Andre Schurrle (Chelsea) - Arjen Robben (Bayern Mnichov), David Villa (Atlético Madrid) a Marco Reus (B. Dortmund).
09.04.
Cristiano Ronaldo podstoupil další vyšetření
Cristiano Ronaldo ve středu podstoupil další vyšetření kolene a teď se čeká na výsledky. Real Madrid v sobotu čeká ligový zápas s Almeríí a Carlo Ancelotti by uvítal, kdyby byl jeho útočík v pořádku a mohl do tohoto zápasu naskočit.

Čas 01. 04. 2012, 20:07 | Autor El Capitano | rubrika: hodnocení hráčů
Real opäť nezaváhal a v tridsiatom kole si pripisuje víťazstvo na pôde Osasuny Pamplona v pomere 1:5. Los Blancos tak dokázali tento rok v La Lige nastrieľať v 30 zápasoch rovných 100 gólov. Pozrite si výsledky vášho hodnotenia hráčov.