Nahrávám...

novinky
05.05.
Isco podává výborný výkon
Ačkoliv řada hráčů v duelu proti Juventusu zklamala, jejich řady rozhodně nerozšířil Francisco Alarcón, přezdívaný Isco. Stal se s 95,1% nejlepším nahrávačem týmu, připsal si tři klíčové pasy a jednu střelu na branku. I přes tento fakt byl střídán v 62. minutě.
05.05.
Bohatá tipovačka!
Na dnešní duel Ligy mistrů mezi Juventusem a Realem i na zítřejší zápas Barcelony s Bayernem Mnichov jsme pro vás připravili pořádnou nabídku v naší tipovačce. Oblíbená soutěž už se pomalu chýlí ke konci, proto nezapomeňte tipovat! Šance na zajímavé ceny stále je.
02.05.
Ronaldo pokořil neporazitelnost domácích
Portugalský klenot ve službách Realu Madrid se v sobotu večer činil. Třemi brankami překonal brankáře Sevilly. K tomu si připsal celkově sedm pokusů, z toho čtyři na branku. Ronaldo taktéž vykazuje 77,8% úspěšných přihrávek a 46 dotyků s míčem. Mimo Portugalce dokázal trefit branku pouze Toni Kroos, proto se právem stává hvězdou utkání.
30.04.
Arbeloa zářil proti Almeríi
Arbeloa byl nejlepším hráčem zápasu podle algorytmu, který hodnotí výkony fotbalistů pro Whoscored.com. Střelec poslední branky zápasu měl úspěšnost přihrávek 95,1 %, což bylo nejvíc z hráčů v poli.
27.04.
Hernández hvězdou zápasu
Toto jméno na Celtě zajisté delší dobu nezapomenou, mexický útočník sestřelil Vigo dvěma brankami. Je pozoruhodné, že k tomu potřeboval pouze tři pokusy. K tomu si připsal jeden klíčový pas, 29 dotyků s míčem a 81% úspěšných přihrávek.
25.04.
Varane má narozeniny
Raphaël Varane dnes slaví 22. narozeniny. Feliz Cumpleaños!
23.04.
Varane pilířem defenzivy
Pokud se na někoho mohl Real v průběhu středeční odvety Ligy mistrů spolehnout, byl to Raphaël Varane. Jeho výjimečný výkon neunikl pozornosti fotbalové veřejnosti, není však se čemu divit. Dokázal nahrát přesně v 94,9% případech, vyhrál sedm vzdušných soubojů, což je nejvíce z celého týmu. A k tomu si připsal ještě dva pokusy ohrožující soupeřovu branku.

Aktuální nabídka tipovačky
Tipovačka zdarma
Naše nová tipovačka je určená pouze pro naše registrované čtenáře. Přidejte se zdarma a porovnávejte se s ostatními.

Čas 18. 12. 2011, 13:14 | Autor Karlos | rubrika: hodnocení hráčů
Los Merengues bez problémů zvládli vstup do Královského poháru, když na hřišti v Ponferradě vyhráli 0-2.

Duel proti Ponferradině v Copa del Rey nenadchnul fotbalovou krásou, ale hostující Bílý balet splnil očekávání a na hřišti týmu ze Segundy División B vyhrál dvoubrankovým rozdílem.

Velký podíl na tomto vítězství měl José Mária Callejón, jenž vsítil první branku a svým výkonem na sebe znovu hodně upozornil. Od fanoušků na tomto webu také dostal nejvyšší ohodnocení. Dobře si vedli i Raphaël Varane a Antonio Adán.

Zbytek týmu podle vás podal lehce nadprůměrný výkon, to platí i o celkové hře, defenzívě a útoku. A logicky, titul nejhoršího hráče si ze zápasu odnáší Raúl Albiol, který obdržel červenou kartu.