Hodnocení hráčů: Ponferradina - Real 0:2

18. 12. 2011, 13:14 | autor: Karlos

Los Merengues bez problémů zvládli vstup do Královského poháru, když na hřišti v Ponferradě vyhráli 0-2.

Duel proti Ponferradině v Copa del Rey nenadchnul fotbalovou krásou, ale hostující Bílý balet splnil očekávání a na hřišti týmu ze Segundy División B vyhrál dvoubrankovým rozdílem.

Velký podíl na tomto vítězství měl José Mária Callejón, jenž vsítil první branku a svým výkonem na sebe znovu hodně upozornil. Od fanoušků na tomto webu také dostal nejvyšší ohodnocení. Dobře si vedli i Raphaël Varane a Antonio Adán.

Zbytek týmu podle vás podal lehce nadprůměrný výkon, to platí i o celkové hře, defenzívě a útoku. A logicky, titul nejhoršího hráče si ze zápasu odnáší Raúl Albiol, který obdržel červenou kartu.