Hodnocení: Ajax - Real Madrid 0:3

12. 12. 2011, 20:00 | autor: Karlos

<Opraveno> Střetnutí 6. hracího dne Ligy mistrů již pro Real znamenalo pouhou povinnost. I tak však hosté z Madridu vyhráli 3-0.

Utkání ovlivnily hlavně dvě chyby rozhodčího, který neuznal dvě branky domácímu Ajaxu. Vy jste nepříliš pozornou obranu ocenili zhoršenou známkou, na rozdíl proti útoku.

Z jednotlivců kraloval dvoubrankový střelec José Callejón a druhý v pořadí byl další hráč, jenž dal gól, Gonzalo Higuaín. Příliš dobře si podle vás nevedl Fabio Coentrão a Esteban Granero. Nízké známky mají i Sahin, Albiol, Mendes a Altintop.