Nick:   |   Heslo:

blank
 
blank

Madridistas si přejí Özila i Benzemu

Čas 02. 05. 2011, 16:25 | Autor thjuks | Zdroj marca.com | rubrika: evropské poháry
Karim Benzema a spol.
Více jak 150 tisíc madridistas se zapojilo do zajímavé ankety deníku Marca, která se ptala: Jaké čtyři útočné hráče byste postavili na Nou Campu?

K zúčastnění v této anketě jsme nabádali i vás, Čechy a Slováky, ve včerejším článku. Jak anketa dopadla? Nikdo nepochybuje o postavení Cristiana Ronalda a Ángela di Maríi.

O formě Özila se dá diskutovat, proto pro někoho může být jeho třetí místo překvapením. Pokud však Němec bude mít svůj den, bude k nezastavení! Čtvrté místo v sestavě zaujal Karim Benzema, "jen" 8 689 hlasů před Kaká.

Jen asi 9% sestav obsahovalo jméno Higuaína, zbytek se domnívá, že Argentinec po zranění ještě nemá na to hrát tak důležitý zápas. V anketě naprosto vyhořel Emmanuel Adebayor, kterého však podle samotného deníku Marca Mourinho do sestavy umístí!

Výsledky ankety jsme umístili do následujícího grafu. Po kliknutí na část pomyslného koláče uvidíte, kolik hlasů získal daný hráč a v kolika procentech sestav se umístil. Pořadí v legendě vpravo odpovídá i celkovému pořadí.

Sestava podle madridistas:
Sestava 

Fanshop
blank
 
blank
 

blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (76 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!

blank
 
blank
 
blankblank
© Real-madrid.cz 2007 - 2014. Kopírování obsahu zakázáno. Design & systém Martin Gonda. RS phpRS.