Nahrávám...

novinky
21.04.
Simeone: Real je nejlepší na světě
Diego Simeone, trenér Atlétika, vysekl poklonu Realu Madrid. Na otázku, jak se mu líbila hra Los Blancos v prvním poločase úvodního čtvrtfinále Ligy mistrů odpověděl: „Intenzita Realu byla velká, stejně jako rychlost a přímočarost. To očekáváte od nejlepšího týmu na světě, což je náš soupeř.“
21.04.
Isco slaví 23. narozeniny
Záložníkovi Realu Madrid Iscovi je dnes 23 let. Mladý fotbalista už stihl za Bílý balet odehrát 98 soutěžních zápasů a mnoho jich ještě určitě přidá. Přejeme všechno nejlepší, hodně zdraví i fotbalových úspěchů.
19.04.
Chicharito hlavičkářem
Javier Hernández v poslední době ukazuje své kvality. Prvenství v zápase proti Málaze lze však označit za překvapivé. I přes svých 175 cm se stal nejsilnějším hráčem ve vzduchu a dokázal vybojovat nejvíce míčů pro svůj tým. Zvítězil ve třech případech, k tomu všemu si připsal krásnou asistenci, dvě střely a dva klíčové pasy.
16.04.
Kroos se vrací do herní pohody
Německý záložník v zápasu proti Atléticu opět ukázal svou extratřídu. Pokud se míč potkal s jeho kopačkami, bylo téměř jisté, že se vždy dostane ke svému cíli. Dokázal totiž zkompletovat 97% všech přihrávek.
12.04.
Castilla pouze remizovala, ale postoupit stále může
Rezerva Realu nedokázala doma porazit Tudelano. Hosté po první půli vedli 1:0, ale v 77. minutě vyrovnal Burgui. Castilla je 5. a na místo zaručující play-off o postup do druhé ligy jí chybí tři body. Do konce sezóny zbývá 5 zápasů.
12.04.
Basketbalisté porazili Barcelonu!
Bsketbal Realu Madrid slaví výhru v domácím El Clásicu výsledkem 91:78. Hráči Los Blancos zaznamenali 23. ligovou výhru v sezóně a posunuli se na druhou příčku v lize právě před Barcelonu.
12.04.
Chicharito se osvědčil v základní sestavě
Javier Hernández se za svůj výkon proti Eibaru rozhodně nemusí stydět. Dokázal přihrát přesně v 88% případech, na noze měl 40 míčů, z toho dokázal vyslat 4 nebezpečné pokusy. Na jeho konto jde taktéž jedna klíčová nahrávka, skvělý den navíc korunoval parádní brankou.