Nick:   |   Heslo:

blank
 
blank

Carvajal oficiálně v Leverkusenu!

Čas 11. 07. 2012, 16:45 | Autor Petric32 | Zdroj as.som | rubrika: Castilla a junioři
Carvajal
Bayer Leverkusen dnes potvrdil to, o čem se delší čas spekulovalo. Dani Carvajal s německým klubem podepsal smlouvu do roku 2017.

Bayer Leverkusen dnes potvrdil, že 20letý pravý bek Castilly Dani Carvajal se stal hráčem německého klubu. Smlouvu podepsal na 5 let a vyprší tak 30. června 2017.

Bývalý trenér německé reprezentace a současný sportovní ředitel Bayeru Leverkusen Rudi Völler zdůraznil kvalitu exmadridského hráče. „Velmi dobře se hodí do našeho stylu. Má skvělé dovednosti a práci s míčem, navíc disponuje obrovskou schopností podporovat útok. V našem klubu chce dále rozvíjet svou slibně se vyvíjející kariéru. Jsme opravdu rádi, že své další angažmá plánuje u nás,“ prohlásil Völler.

Obdobná slova zvolil i prezident Leverkusenu Wolfgang Holzhuser. „Díky němu se nám podařilo výrazně posílit post pravého obránce. Dani Carvajal je výjimečný hráč, který má vzhledem k jeho věku stále obrovský potenciál růst.“

Německý klub, který v poslední bundesligové sezoně obsadil 5. pozici, žádné bližší informace ohledně smlouvy 20letého Španěla neprozradil. Carvajal se stal se Španělskem mistrem Evropy do 19 let a také jedním z klíčových hráčů Castilly v jejím boji o Segundu División.

I vzhledem k tomu, že Real nemá na pozici pravého obránce zrovna nejjasněji, nechal Carvajala do Bayeru odejít. Podle nejnovějších informací by měl Álvaru Arbeloovi záda jistit Lass a žádný jiný pravý bek by nakonec přijít neměl. 

Daniel Carvajal se v Německu potká s několika krajany, např. s José Manuelem Juradem (Schalke 04) nebo Álvarem Domínguesem (Borussia Moenchengladbach).

Klíčová slova: carvajal, přestupy, castilla
Fanshop
blank
 
blank
 

blank
 
blank
Komentáře

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!

blank
 
blank
 
blankblank
© Real-madrid.cz 2007 - 2014. Kopírování obsahu zakázáno. Design & systém Martin Gonda. RS phpRS.