бонприкс интернет магазин

novinky
30.08.
Castilla vyhrála i podruhé
Castilla slaví druhou výhru ze dvou zápasů ve třetí lize. Druhý tým Realu se tentokrát nadřel mnohem více než při domácí demolici 5:1. Na hřišti Raya Majadahonda prohrával ještě deset minut před koncem 0:1, dvěma góly Mariana ale utkání otočil.
30.08.
James Rodríguez podává nebývale geniální výkon
Miláček madridských ochozů bude zajisté dlouho vzpomínat na včerejší zápas s Betisem, povedlo se mu skutečně nevídané. Mimo úžasných dvou branek a skvělé asistence, si připsal úspěšnost přihrávek 94,4%. Číslo je natolik ohromující, jelikož měl za zápas 113 kontaktů s míčem, což je mnohonásobně více, než druhý Marcelo (87). Vše korunuje pěti klíčovými přihrávkami, ani v tomto ohledu neměl v týmu konkurenci.
26.08.
Losování Ligy mistrů ve čtvrtek
Losování základních skupin Ligy mistrů proběhne ve čtvrtek od 17:45. Real Madrid bude tentokrát až ve druhém koši, v prvním jsou nově jen mistrové ze svých zemí. Bílý balet tak může narazit hned ve skupině například na Bayern Mnichov, Juventus, PSG či Chelsea.
23.08.
Tipovačka od 2. kola
Ani letos vás neochudíme o oblíbenou tipovací soutěž. Kvůli technickým problémům a také potížím s cenami pro vítěze loňské tipovačky, začne až od 2. kola La Ligy, tedy příští víkend. Tipovat půjde už začátkem týdne.
19.08.
Kovačič bude nosit číslo 16
Nová posila Realu Madrid Mateo Kovačič už si vybrala číslo svého dresu. Chorvatský záložník bude nosit šestnáctku.
18.08.
Asensio do Espanyolu?
Talentovaný záložník Marco Asensio byl na poslední chvíli odebrán z týmu pro zápas o Trofeo Santiago Bernabéu proti Galatasaray. Zdá se definitivní, že devatenáctiletý fotbalista, který v přípravě upoutal kvalitními výkony, odejde na hostování. Zájem mají Espanyol a Betis, vypadá to spíše na katalánský celek.
13.08.
Betis a Levante chtějí Lucase
Záložník Lucas Silva ještě v tomto přestupovém období určitě opustí Real Madrid. Neodejde ovšem nastálo, mělo by jít o hostování. Bílý balet preferuje, aby Brazilec zůstal ve španělské lize. Zájem o něj je, nabídku údajně odeslaly Betis Sevilla a Levante.

blank

blank

70 milionů eur za Higuaína a Kaká

Čas 01. 05. 2012, 19:04 | Autor thjuks | Zdroj marca.com | rubrika: bulvár
Kaká a Higuaín
Mourinho nemá zájem pustit Pipitu, ale v případě odchodu by se jeho cena mohla pohybovat kolem 40 milionů eur. Hodnota Brazilce je prý 30 milionů eur, což je více než o polovinu nižší cena nákupu.

„Higuaín není na prodej a kaká je jedinečný případ,“ tlumočí názor klubu dnešní deník Marca. Nejprve proberme případ Higuaín. I když v poslední době Mourinho přeci jen upřednosťňuje Benzemu, Pipitova role v La Lize je důležitá. Nastoupil do 32 zápasů, ale co se týče minut, není jeho nasazování už tak slavné. Odehrál jen přibližně 50% možných minut, což je méně oproti Benzemovým 67%. Přesto má Higuaín díky 21 vstřeleným brankám průměr přibližně jednu branku za 76 minut. Benzema s 20 góly má průměr branky za 106 minut.

Přes tato parádní čísla dává Mourinho v důležitých zápasech přednost spíše Benzemovi, který umí více pracovat i v defenzivě. Svoji budoucnost Higuaín projednává se svým agentem Norbertem Cachem Recasensem. Zájem o hráče má Chelsea, Juventus, Manchester United i City a hlavně PSG.